Przekaźniki

Oferujemy niezawodne i wydajne przekaźniki elektro-mechaniczne oraz elektryczne, które ze względu na różnorodność parametrów, mogą przełączać nominalny prąd do różnych wartości – zarówno 1,5 A, jak również 150 A. Urządzenia posiadają kompaktowe rozmiary, są wydajne i znajdują uniwersalne zastosowan...

Oferujemy niezawodne i wydajne przekaźniki elektro-mechaniczne oraz elektryczne, które ze względu na różnorodność parametrów, mogą przełączać nominalny prąd do różnych wartości – zarówno 1,5 A, jak również 150 A. Urządzenia posiadają kompaktowe rozmiary, są wydajne i znajdują uniwersalne zastosowanie w sterowaniu sygnałami, układach grzewczych, automatyce przemysłowej itd.

 

Stawiamy na funkcjonalne urządzenia marki Omron, która produkuje je według najwyższych standardów, dzięki czemu odpowiadają one światowym normom i cieszą się dużą popularnością wśród Klientów na różnych kontynentach. W naszym asortymencie znajdują się przekaźniki, które posiadają wbudowane wskaźniki zadziałania, wymienne elementy mocy czy też radiatory. Zaopatrujemy Państwa tylko w sprawdzone technologie, które odpowiadają największym wymaganiom użytkowników.

Więcej

Przekaźniki  Jest 24 produktów.

na stronę
Pokazuje 13 - 24 z 24 elementów
Pokazuje 13 - 24 z 24 elementów